..-> Kamarádství <-.. ♥

29. září 2007 v 22:49 | *KrIsTiNkA* |  → Dárečky
Zdravím -> předem se omlouvám, ale žádný hezký, dlouhatánský přivítání nebude..:((
Už delší dobu se se mnou táhne taková blbá nálada, přesněji řečeno -> měnivá, naládová, blbá, protivná nálada -> :(( (Podle některých)
Jde o to, že nevím komu se s tím svěřit, vím, že když to napíšu sem, na blog, tak to bude nejspíš číst třetina národa, a ne jeden člověk, kterýmu bych to řekla.. Ale spadne to aspoň ze mně.. Myslím si to, vlastně Já -> to vím, že jsem poslední dobou byla hnusná na mýho nejlepčího kámoše, a to mně hodně mrzí, protože je to pro mně strášně duležitej člověk v mým životě, možná ani on, možná ani můj pes, možná ani můj deník neví co ON <- pro mně znamená.. Možná si to právě čte, Ano, právě on si možná tohle to čte, protože ön navštěvuje můj Blog denně, říkal mi to, tak snad mi nelhal.. I za to jsem mu vděčná.. Nechci tímhle článkem nic přivolávat, zhoršovat, nebo to znova rozhádat, vlastně už to víc nejde..:((Chtěla jsem tímhle Článkem, tobě ( Ty víš ) prostě říct, jako mooc Tě mám ráda, jako mýho nejlepčího kámoše na,kterým mi -> Strášně <- zaleží..Mám Tě ráda, a chtěla bych abys to věděl..
Když jsem se rozodla, že napíšu článek na bloq, vlastně sem -> o článku na téma ♥ Kamarádství ♥, šla jsem na internet, a zadala si kamarádsvtí -> nic, nic mně nezaujalo,.. -> zkusila jsem ♥ Citáty ♥, taky nic..Nic mně nazaujalo.. Pak mi došlo, že možná tenhle článek napíšu od srdce nejpíš určitě, protože to bude, nejspíš nejlepší.. čím bych začla.. -> Hodně lidí, si myslí, že kluk s holkou nemůžou nikdy kamarádit, ale já mezi ty lidi, kteří si to myslej nepatřím, podle mně to je hloupej výmysl.. Holka s klukem mohou spolu kamarádit, a myslí si, že klidně hodně dlouho.. Je sice pravda, že hodně kamarádství mezi holkou a klukem sklouznou do Lásky, chození, ale nemusí tomu bejt tak, ale proč -> tohle <- dopčic tady pííšu ...?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama